V edycja 2020/2021

Laureaci i finaliści
V edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Laureaci

Miejsce Nazwisko Imię Okręg
1 Kielar Emil śląskie
2 Okruciński Michał kujawsko-pomorskie
3 Sycz Krzysztof podkarpackie
4 Berent Marta pomorskie
5 Kocjan Kamil mazowieckie
6 Krzykowski Szymon kujawsko-pomorskie
7 Stanisławski Wiktor pomorskie
8 Wróbel Stanisław dolnośląskie
9 Pabich Adam zachodniopomorskie
10 Mesjasz Miłosz lubuskie
11 Krysiak Szymon warmińsko-mazurskie
12 Ciecierski Jerzy zachodniopomorskie
13 Muszyński Mateusz zachodniopomorskie
14 Zalewski Antoni mazowieckie
15 Miadiełko Radosław zachodniopomorskie
16 Rybarczyk Tomasz pomorskie
17 Rząsa Dawid podkarpackie
18 Kaczprzak Nikodem mazowieckie
19 Filińska Emilia zachodniopomorskie
20 Zajączkowska Martyna zachodniopomorskie
21 Kopeć Alicja podkarpackie
22 Zgłobicki Jakub lubelskie
23 Pocheć Mateusz świętokrzyskie
24 Marian Miłosz śląskie
25 Rudnik Kacper pomorskie
26 Świerczyńska Julita małopolskie
27 Ciepierski Aleksander mazowieckie
28 Ptaszyński Michał małopolskie
29 Jessa Jakub dolnośląskie
30 Świderska Natalia lubuskie
31 Gwadera Maksym łódzkie
32 Dudko Kajetan zachodniopomorskie
33 Woźniak Andrzej mazowieckie
34 Grządziel Katarzyna podkarpackie
35 Pietrzyk Paweł śląskie
36 Belke Monika pomorskie

Finaliści

Miejsce Nazwisko Imię Okręg
37 Czech Bartłomiej śląskie
38 Czekaj Jakub śląskie
39 Zwoliński Wojciech podkarpackie
40 Malinowski Kacper łódzkie
41 Maziarz Kacper zachodniopomorskie
42 Sikora Katarzyna podkarpackie
43 Greś Sebastian podlaskie
44 Matuszak Urszula lubelskie
45 Juraszek Adam dolnośląskie
46 Grudniewski Kacper świętokrzyskie
47 Linek Patrycja świętokrzyskie
48 Sokołowski Stanisław świętokrzyskie
49 Bobola Anna mazowieckie
50 Tandecka wiktoria pomorskie
51 Schramke Kinga pomorskie
52 Pohrebny Wiktor lubuskie
53 Kryger Kornelia pomorskie
54 Babiarz Bartosz kujawsko-pomorskie
55 Żurek Agata podkarpackie
56 Święcicka Agata pomorskie
57 Brelik Natalia zachodniopomorskie
58 Gorączko Monika małopolskie
59 Miłek Cezary mazowieckie
60 Kurowski Kornel lubuskie
61 Celuch Hubert świętokrzyskie
62 Morawski Mateusz mazowieckie
63 Badźmirowska Agata kujawsko-pomorskie
64 Ratajczyk Tadeusz dolnośląskie
65 Lesiak Seweryn łódzkie
66 Wróbel Aniela kujawsko-pomorskie
67 Kuczyński Michał świętokrzyskie
68 Rosiennik Kacper lubuskie
69 Michalak Magdalena lubelskie
70 Sitarz Kamil mazowieckie
71 Chaszczewski Mikołaj lubuskie
72 Janus Kacper świętokrzyskie